O tvůrčím psaní a literárních soutěžích

Seznam literárních soutěží pro rok 2024

V pdf seznamu najdete přehled pravidelně vyhlašovaných literárních soutěží pro dospělé.

Seznam soutěží každý rok připravuji jako dárek pro odběratele mého e-mailového klubu pro knihomoly a psavce. Přihlaste se k odběru a obratem vám ho pošlu jako poděkování.

Následně vám bude 1x měsíčně chodit e-mailový dopis s tipy na tvůrčí psaní a informacemi o nově vyhlášených literárních soutěžích. Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

6 komentářů

 1. Alexandra Buršíková

  Chci se prihlasit do literarni souteze. Nevim do jake a nevim ani jak.

  • Katka

   Dobrý den, Alexandro, je skvělé, že se chcete zúčastnit literární soutěže. Vybírejte si soutěž podle toho, jestli se můžete zúčastnit (některé jsou omezené třeba věkem), jestli vás zaujme téma a jestli stíháte uzávěrku (a které jsou zrovna vyhlášené). Z toho vám vypadne několik soutěží, které přichází v úvahu, a vy si vybere tu, která vás nejvíc láká. Na stránkách pořadatelů najdete informace o tom, jak jim poslat příspěvek.

 2. tyna

  musí mi být osmnáct?

  • Katka

   Dobrý den, v pdf seznamu jsou jen soutěže pro autory nad 18 let. Pokud jste mladší, podívejte se do internetové verze seznamu. Tam je řada soutěží pro děti a mládež. Najdete ho zde: https://www.literarnialchymie.cz/literarni-souteze/ Na stránce scrollujte dolů a uvidíte konkrétní soutěže.

 3. Vilěm

  Seznam je to sice obsažný,ale nelze na něm najít další podrobnosti (pravidla, kategorii a uzavírací dobu. )

  S pozdravem a přáním všeho dobrého v novém roce. Vilém

  • Katka

   Dobrý den Viléme, podrobnosti najdete na webech organizátorů, dá se na ně prokliknout z názvu soutěže. Případně další podrobnosti uvádím v internetové verzi seznamu: https://www.literarnialchymie.cz/literarni-souteze/ Na stránce scrollujte dolů a uvidíte je.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© 2024 Literární alchymie

Šablonu vytvořil Anders NorenNahoru ↑