Literární alchymie

Tvůrčí psaní od A do Z

Jak jsem psala báseň o spisovatelích

Soutěž o knihu Jak napsat bestseller je úspěšně za námi. Jestli sledujete Facebook, tak jste vítěznou báseň už určitě četli. Jesli náhodou ne, zveřejňuji ji i tady.

Vítězná báseň.

Pro toto dílo hlasovalo na Facebooku nejvíc lidí. A já neodolala a trochu ho vyzdobila.

Jestli ještě nesledujete Facebook Alchymie, doporučuji začít. Dávám tam různé aktuality a postřehy, které jsou moc „malé“ na to abych z nich udělala článek. Ale i tak jsou fakt zajímavé a je škoda o ně přijít. Aktuálně tam najdete třeba odkaz na registraci na besedu se Simonem Mawerem, který je autorem Skleněného pokoje, Mendelova trpaslíka a dalších románů.

Pokud chcete mít jistotu, že se Vám zobrazí všechny příspěvky z Alchymie, přidejte si stránku do seznamu zájmů. Tady je návod, jak na to. 

Když jsem viděla, že všichni píšete ostošest, rozhodla jsem se, že taky zkusím jednu báseň napsat.

A to i přesto, že neumím veršovat. Pět minut jsem přemýšlela o námětu ve sprše, za dalších pět minut jsem to sepsala a nemám s tím naprosto žádné literární ambice. :) Ale dobře jsem se u toho bavila.

text mojí básně s názvem Čekání

Rukopis mojí básně na kusu šmíráku. Ani jsem dokonce moc neškrtala. :D

Související článek

Jak jsem hodnotila básně

 

1 Komentář

  1. Ta je nádherná, povedla se :-)
    Zvu vás všechny na mou *giveaway* o voňavé ceny :-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>